Krmivo pre vtáky - zmes na dokrmovanie Zupreem Embrace® Plus

 
 
 
Úvod > Predaj-krmiva.sk > Vtáky > Krmivo pre vtáky > Dokrmovacie zmesi > Zmes na dokrmovanie pre papagáje Zupreem Embrace® Plus 2,27 kg
 

Zmes na dokrmovanie pre papagáje Zupreem Embrace® Plus 2,27 kg

odporúčameNovinky
Výrobca: Zupreem
Kód produktu:96120
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Vaša cena: 39,90 €
Kúpou tohto produktu získate 39 kreditov.
 
 

Popis produktu

 

Dokrmovacia zmes ZuPreem ® Embrace Plus Plus je obohatený o vyšší obsah bielkovín a tukov, čo vyžadujú väčšie druhy papagájov. Je vhodný pre Aratingy, Amazoňany, Ary, Žakov, papagáje rodu Poicephalus a eklektusy počas ich rastu.
 
 • Unikátna krémová konzistencia oceňovaná poprednými chovateľovi
 • Zmes sa ľahko rozmiešava vo vode, takže mláďatá bez problémov prijímajú a ľahko trávia základné živiny obsiahnuté v zmesi. Pre správnu prípravu kaše a postup kŕmenie, si starostlivo prečítajte návod na uvedený na obale alebo informačnej brožúre.
 • Energeticky vyvážená receptúra​​. Napomáha optimálnemu hmotnostnému prírastku, preto vtáky optimálne dosahujú fázy odstavenia.
 • Embrace plus obsahuje vysoký podiel tuku - doporučené pre všetky druhy papagájov, ktorí vyžadujú vyšší podiel tukov v potrave.
 • Tradičná receptúra​​, vyvážená strava
 • Netreba žiadne vitamínové doplnky - každý sáčok obsahuje vyváženú stravu
 • všetky výrobky sú prírodne konzervované
 • Neobsahuje ethoxyquín, ktorý je pre zvieratá nebezpečný
 • Pri tomto produkte sú prísne strážené kvalitatívne normy surovín a výrobné postupy s použitím čerstvých a kvalitných přísad
 • Lactobacillus - podporujúce črevnú mikroflóru
 • Vďaka laktobacilu sa do čriev vstrebávajú dôležité látky podporujúce správne trávenie.

Kŕmny návod:

Kŕmte mláďa každý deň podľa daného režimu a pravidelne kontrolujte váhový prírastok. Režim kŕmenia je závislý od druhu a veku papagája.

Práve vyliahnuté mláďa - či budete kŕmiť správne a optimálnou konzistenciou zmesi, mláďatá by sa mali vyprázdniť už po dvoch hodinách. Mláďatá  by ste kontrolovať každé dve hodiny, aby sa kontrolovala prípadná dehydratácia a optimálny rast. Kaša by mala byť miešaná v pomere 1 diel prášku Embrace a 4 diely vody. Kaša by mala mať hustotu rozšľahaného vajcia.

Vek 4-14 dní - počas nasledujúcich 10 dní zahusťujte kašu, aby mala konzistenciu detskej výživy. Mali by ste mláďatá kontrolovať každé dve hodiny, aby sa kontrolovala prípadná dehydratácia a optimálny rast. Prípadne podávajte ešte kašu, ktorá má konzistenciu rozšľahaného vajcia (1 diel doplňovacej zmesi a 3 diely vody).

Veku 14 dní - prechod na pevnú stravu - po štrnástich dňoch by malo byť mláďa zvyknuté na stravu o konzistencii detskej výživy. Ideálny pomer je 1 diel Ebrace zmesi a jedného dielu vody.

Poznámka - pre kontrolu zdravia Vášho papagája sledujte prípadné zmeny na váhe a jeho telesnú kondíciu. Poskytovanie primeraného množstva potravy, ktorá pomáha udržiavať dobrú telesnú kondíciu, bráni nadmernej podvýžive alebo obezite. Vždy papagájovi poskytnite prístup k čistej a čerstvej vode.

Zloženie:

Kukuričná múčka, pšeničná múka, ovsená krupica, kukuričný lepok, pšeničná kukurica, sójový olej, repné plátky, sójový proteínový koncentrát, pšeničné klíčky, fosforečnan vápenatý, sójová múka (tepelne spracovaná), uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, L-lyzín, vitamín A, soľ, cholinchlorid, L-argininge, chlorid draselný, DL-metionín, kyselina askorbová (zdroj vitamínu C), kyselina propiónová (konzervačná látka), prírodné zmesi tokoferolov, extrakt rozmarínu, kyselina citrónová, vitamín D3 doplnok, vitamín E doplnok , niacín, oxid manganatý, oxid zinočnatý, síran meďnatý, clacium pantothenan, tiamín, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, jodičnan vápenatý, doplnok vitamínu K, biotín, chlorid sodný, seleničitan, vitamín B12, beta - karotén, Bacillus licheniformis produkt fermentácie , sušený produkt fermentácie Bacillus subtillis.

Deklarované akostné znaky: Proteíny min 19%, Tuk: min 13%, Vláknina: max 4%, Vlhkosť: max 10%