Vaječná zmes pre európske vtáky Witttemolen 10kg

Kód: 30027
Neohodnotené
€107,80 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Vysokokvalitná vaječná zmes pre európske a hmyzožravé vtáctvo. Balenie 10kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

"Eggfood for Forest Birds" od Witte Molen je vaječným doplnkovým krmivom pre všetky lesné (európske) a hmyzožravé vtáky zabalené v 10kg vreci. Obsahuje bielkoviny, hmyz, byliny a vysoko kvalitné semená.

Wittemolen je spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou vaječného krmiva niekoľko desaťročí a patrí medzi špičku vo výrobe vaječných zmesí.

 

  • Doplnkové krmivo pre všetky lesné vtáky a hmyzožravé vtáky
  • Obsahuje bielkoviny, hmyz, byliny a vysoko kvalitné semená

Zloženie: Pekárske výrobky, rastlinné produkty, oleje a tuky, cukor, semená (8,25%), hmyz (4,1%), obilniny, minerály, ovocie, vajcia a výrobky z vajec, droždie

Podávanie: Vaječné krmivo sa môže vtákom (s mierou) podávať počas celého roka, ale môže sa kŕmiť každý deň počas obdobia hniezdenia a odchovou (25% potravy). Dbajte na to, aby vtáky nestrávili príliš veľa tuku počas obdobia odpočinku.

Tip: V období odchovu potrebujú papagáje zvýšený príjem vitamínov, a na to je  podavanie vitamínov cez vaječnú zmes ideálne. Do vaječnej zmesy môžete zamiešať akýkoľvek vitamín alebo ju dochutiť oblúbeným ovocím alebo zeleninou, aby ste zvýšili príjem u vašich operených priateľov.

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Balenie: 10kg

Výrobca: Wittemolen (Holandsko)

Dodatočné parametre

Kategória: Vaječné a ovocné zmesi pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 10.5 kg
Balenie: 10 kg
Hmotnosť balenia: 10 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: