Vaječná zmes pre stredné papagáje Manitoba Parrocchetto 15kg

Kód: 4285/S
Neohodnotené
€52,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Vaječná zmes pre všetky druhy stredných papagájov. Balenie: 15kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Vaječná zmes pre pre austrálske (korely, neophemy, rosely, atď), africké (agapornisy), juhoamerické stredné papagáje v 15kg balení od značky Manitoba.

Vaječná zmes pre austrálske (korely, neophemy, rosely, atď), africké (agapornisy), juhoamerické stredné papagáje. Táto zmes používa vajcia, rastlinné bielkovinové extrakty a hmyz. Ponúkajú vyvážený prísun bielkovín s vysokou biologickou hodnotou bohaté na esenciálne aminokyseliny, zásadné v období odchovov.

 

Toto vaječné krmivo sa vyznačuje vysokou kvalitou, preto ho používa veľké množstvo špičkových chovateľov. Toto vaječné kmivo je na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako vaječné krmivá od značiek ORLUX alebo WITTEMOLEN. Podávanie: Počas obdobia odchovu podávajte denne deň podľa potreby trikrát týždenne. Krmivo podávajte vždy čerstvé. Tip: Vaječnú zmnes je vhodné navlhčiť naklíčenými semenami, niekoľkými kvapkami vody, nastrúhaným ovocím a / alebo zeleninou.

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Zloženie: Chlieb, Výťažky rastlinných proteínov, Vajcia a výrobky na báze vajec, Zrná, Cukry (med 1%), minerály, Tuky a oleje, Hmyz (1,5%), ovocie, semená

Výrobca: MANITOBA (Taliansko) Balenie: 15kg

Vhodné pre stredné papagáje

Dodatočné parametre

Kategória: Vaječné zmesy pre stredné papagáje a vtáky
Hmotnosť: 15 kg
Balenie: 15 kg
Hmotnosť balenia: 15 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: