Zmes na ručné dokrmovanie pre papagáje a vtáky Harrison Bird Food Recovery Formula 350g

Kód: 532_1
Neohodnotené
€44,90 / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Zmes na ručné dokrmovanie pre všetky druhy mláďat s tráviacimi problémami. Hmotnosť: 350g

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Zdroj ľahko stráviteľných živín pre choré vtáky vo forme dokrmovacej zmesi. Zmes na ručné dokrmovanie mláďat malých papagájov, neschopných tráviť kukuričný škrob, od prvého dňa po odstave. Zmes pre dospelé, choré papagáje a iné druhy vtákov. Pomáha pri dokrmovaní sondou oslabených a zranených vtákov. Indikácie:

  • V prípade spomaleného trávenia, nevhodné pri črevnej nepriechodnosti.
  • Pre vtáky s nutričnými poruchami predchádzajúcimi zo semennej diéty.
  • Pre pacientov, ktorí sa zotavujú z celkového metabolického zlyhania, u ktorých je nutné kŕmiť ľahko stráviteľnou stravou.

Odporúčaná príprava Dodržujte správny postup kŕmenia, aby ste predišli poraneniu vtákov alebo vdýchnutiu, čo by mohlo viesť k zápalu pľúc až k smrti. Krok 1: Pripravujte vždy čerstvé. Zmiešajte 1 diel krmiva s 1-3 dielmi balenej pitnej vody a zohrejte na približne 39 °C. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre. Nechajte mierne ochladnúť, tak aby bola zmes vlažná Krok 2: Kŕmenie trubkou je pravdepodobne najuniverzálnejšia metóda. Stojte pred vtákom, opatrne umiestnite trubicu do ústnej dutiny z ľavej strany vtáčieho zobáka a nasmerujte ju na pravú stranu krku. Začnite s kŕmením Krok 3: Kŕmte vtáka, kým je to potrebné, ale nie presýťte ho. Odrstáňte prebytočné krmivo z jeho zobáka a peria. Opakujte tak často, ako je potrebné na udržanie alebo zvýšenie telesnej hmotnosti vtáka. Zloženie: Sójový proteínový izolát, slnečnicový olej, cukor, uhličitan vápenatý, chlorid draselný, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B12, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B3, vitamín B6, vitamín B7, Vitamín B1, kyselina listová, síran zinočnatý, síran manganatý, síran meďnatý, seleničitan sodný, uhličitan vápenatý, rastlinný olej, lecitín, dikalciumfosfát, metionín. Analytické hodnoty: proteín min. 35%, tuk min. 19%, vláknina max. 1%, vlhkosť max. 10%

Balenie: 350g

Dodatočné parametre

Kategória: Dokrmovacie zmesi pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: