Bidlo do klietky pre papagáje a vtáky Pedicure Perch L

Kód: Z72006
Neohodnotené
€25,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Brúsne bidlo pre stredné a  veľké papagáje veľkosti Large a celkovou dĺžkou 25cm.

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Brúsne bidlo pre stredné a  veľké papagáje veľkosti Large a celkovou dĺžkou 35cm.

Klasika! Terapeutické bidlo okrúhleho tvaru, skrutkovacie na jednej strane, vo veľkosti MEDIUM pre veľké papagáje, malé a stredne veľké papagáje.

Brúsne bidlo, prírodného vzhľadu, jedná sa o ťažšie bidlo preto je vhodné na stabilnejšie pripadne pevnejšie mreže klietky.

Ako vyberiete správnu hrúbku bidla? Správna hrúbka pre papagáje je taká, aby keď papagáj sedí na bidle, nedošlo k spojeniu pazúrikov na nphách z obidvoch strán. Všeobecne platí, že je lepšie vybrať hrubšie bidlo ako tenšie.

Čistenie je veľmi jednoduché: Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Ako sa toto bidlo pre papagáje inštaluje? Úplne jednoducho. Bidlo má na konci krídlovú maticu a dve podložky. Odkrúťte maticu a zložte jednu podložku. Priložte bidlo z jednej strany na mrežu klietky, z druhej strany založte druhú podložku a krídlovú maticu zatiahnite na doraz. Bidlo tým bude stabilné.

Tip: Aby sa pazúriky obrusovali čo najefektívnejšie, doporučujeme ich umiestniť k miskám alebo na miesta, kde sa váš papagáj zdržiava čo najčastejšie. Tým sa zabezpečí pravidelné obrusovanie pazúrikov.

Dĺžka bidla: 25 cm

Priemer bidla: 4cm

Vhodné pre stredné veľké papagáje (žako, amazoňan, ara, kakadu...)

Dodatočné parametre

Kategória: Bidlá pre papagáje a vtáky
Dĺžka: 25 cm
Príslušenstvo: áno
Veľkosť: L
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: