Doprava a platba

Možnosti dopravy

Dodanie Vami objednaných produktov je možné nasledovne:

 1. Dodanie tovaru kuriérskou službou GLS, DPD alebo 123 kuriér:
  Kuriérska služba zaručuje dodanie tovaru do 24 hodín od prevzatia balíka kuriérom. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na adrese dodania, ktorú ste uviedli v objednávke, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodnete sa na ďalšom doručení balíka. V cene prepravného je druhý aj tretí pokus na doručenie zásielky.
  Po odoslaní balíka by ste mali byť o tejto skutočnosti oboznámený SMS správou alebo emailom.


 2. Dodanie tovaru kuriérskou službou Gebrüder Weiss:
  Kuriérska služba Gebrüder Weiss zaručuje dodanie tovaru do 24 hodín od prevzatia balíka kuriérom. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na adrese dodania, ktorú ste uviedli v objednávke, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodnete sa na ďalšom doručení balíka. V cene prepravného je druhý aj tretí pokus na doručenie zásielky.

 3. Spoločnosť Gebrüder Weiss doručuje zásielky nad 50kg:
  Objednávky nad 50kg sú doručované väčšími nákladnými autami.

 4. Doručenie na odberné miesta Packeta (Zásielkovňa)
  Široká dodávateľská sieť Packeta zaručuje uloženie tovaru na vybrané výdajné miesto štandardne do 48 hodín od prevzatia balíka kuriérom. Pripravenú zásielku je možné vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla, na základe ktorého obsluha výdajného miesta vydá zásielku.

Od prevzatia balíka kuriérom nezodpovedáme za doručenie zásielky, ale túto zodpovednosť preberá spoločnosť, ktorú ste si zvolili pri záväznej objednávke tovaru.


Možnosti platby

V našom internetovom obchode sú aktuálne k dispozícii tieto možnosti elektronických platieb:

 1. platba prostredníctvom prevodného príkazu - po odoslaní objednávky Vám bude od nás objednávka potvrdená a v prílohe mailu dostanete všetky inštrukcie potrebné na uskutočnenie platby. Po pripísaní čiastky na náš účet Vám bude potvrdená objednávka spôsobom ako ste si zvolili v objednávke.  Berte prosím na vedomie, že tento spôsob môže predĺžiť odoslanie Vašej objednávky o cca 1-2 dni.
   
 2. platba prostredníctvom platobnej (embosovanej) karty cez CardPay* - po odoslaní objednávky Vám bude z našeho systému po spracovaní objednávky zaslaný prostrednictvom emailu autorizačny email, kde sa Vám zobrazí celá Vaša objednávka. Po kliknutí na tlačítko Zaplatiť cez CardPay budete automaticky presmerovaný na zabezpečenú stránku našej bankykde po zadaní všetkých potrebných údajov bude Vaša platba vykonaná. Pri tomto spôsobe platby nám v priebehu niekoľkých minút príde potvrdenie platby a Vaša objednávka bude ihneď odoslaná. 

  *Môžete zaplatiť kartami VISAVISA ELECTRONMASTERCARDMAESTRO alebo Diners Club International®. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou.
   
 3. platba prostredníctvom PAYPAL. 
   
 4. na dobierku - pri prevzatí tovaru prepravcom