Doprava a platba

Možnosti dopravy

Dodanie Vami objednaných produktov je možné nasledovne:

 1. Dodanie tovaru kuriérskou službou DPD:
  Kuriérska služba s dodaním tovaru väčšinou do 24 hodín od prevzatia balíka kuriérom. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na adrese dodania, ktorú ste uviedli v objednávke, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodnete sa na ďalšom doručení balíka. V cene prepravného je druhý aj tretí pokus na doručenie zásielky.
  Po odoslaní balíka by ste mali byť o tejto skutočnosti oboznámený SMS správou alebo emailom.


 2. Dodanie tovaru kuriérskou službou Gebrüder Weiss:
  Kuriérska služba Gebrüder Weiss zaručuje dodanie tovaru do 24-48 hodín od prevzatia balíka kuriérom z nášho skladu. V prípade, že Vás kuriér nezastihne na adrese dodania, ktorú ste uviedli v objednávke, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodnete sa na ďalšom doručení balíka. V cene prepravného je druhý aj tretí pokus na doručenie zásielky.
 3. Spoločnosť Gebrüder Weiss doručuje zásielky nad 50kg:
  Objednávky nad 50kg sú doručované väčšími nákladnými autami.

 4. Doručenie na odberné miesta Packeta (Zásielkovňa)
  Široká dodávateľská sieť Packeta zaručuje uloženie tovaru na vybrané výdajné miesto štandardne do 48 hodín od prevzatia balíka kuriérom. Pripravenú zásielku je možné vyzdvihnúť kedykoľvek od okamihu získania hesla, na základe ktorého obsluha výdajného miesta vydá zásielku.

Od prevzatia balíka kuriérom nezodpovedáme za doručenie zásielky, ale túto zodpovednosť preberá spoločnosť, ktorú ste si zvolili pri záväznej objednávke tovaru.

Pri nákupe nad 49 € je doprava s DPD, Gebrüder Weiss a Packeta (Zásielkovňa) ZDARMA.


Možnosti platby

V našom internetovom obchode sú aktuálne k dispozícii tieto možnosti elektronických platieb:

 1. okamžitá platba prostredníctvom platobnej (embosovanej) karty cez platobnú bránu Shoptet Pay* - po odoslaní objednávky Vám bude z našeho systému po spracovaní objednávky zaslaný prostrednictvom emailu autorizačny email, kde sa Vám zobrazí celá Vaša objednávka. Po kliknutí na tlačítko Zaplatiť cez Shoptet Pay budete automaticky presmerovaný na zabezpečenú stránku našej banky, kde po zadaní všetkých potrebných údajov bude Vaša platba vykonaná. Pri tomto spôsobe platby nám v priebehu niekoľkých minút príde potvrdenie platby a Vaša objednávka bude ihneď odoslaná.

  *Môžete zaplatiť kartami VISAVISA ELECTRONMASTERCARDMAESTRO. Použiť môžete uvedené karty vydané akoukoľvek bankovou inštitúciou.
 2. platba pomocou online služby Google Pay alebo Apple Pay  - rýchly spôsob platby cez digitálny platobný systém. Pri online platbách cez služby Google Pay / Apple Pay môžete byť z dôvodu autentifikácie platby prostredníctvom bezpečnostného procesu 3D Secure presmerovaný na webovú stránku vašej banky. 
 3. na dobierku - pri prevzatí tovaru prepravcom. Dobierka je spoplatnená sumou 2,00 €.