O nás

Prečo u nás nakupovať

Existuje množstvo eshopov, kamenných aj internetových obchodov. Prečo by ste teda mali nakupovať práve u nás ?

1. Tovar pre papagáje predávame od roku 2000. V tomto roku bol založený prvý internetový obchod pre papagáje na slovensku – rajprepapagaje.sk. Za tento čas sme si u našich zákazníkov vybudovali meno a dôveru. Našim cieľom je Vaša maximálna spokojnosť v čom sa neustále snažíme zlepšovať.

2. Tovar objednávame len od overených distribútorov, čím Vám vieme poskytnúť akékoľvek informácie o každom jednom produkte, ktoré ponúkame na rajprepapagaje.sk. Samozrejmosťou je predaj výhradne originálneho tovaru na ktorý sa môžete skutočne spoľahnúť.

3. Väčšinu tovaru máme skladom a je tak pripravený na odoslanie. To nám spolu s našimi skúsenosťami dovoľuje vybavovať Vaše objednávky čo najrýchlejšie.

4. Tovar zakúpený u nás je možné vrátiť až do 14 dní. Aby bolo nakupovanie pre Vás čo najpohodlnejšie, máte teraz viac času na prehodnotenie svojho nákupu.

5. Pri nákupe nad 49 Eur máte dopravu ZADARMO. Žiadne poplatky za balné, dobierky, či iné "nezmysly :-)

6. Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti našich zákazníkov. Preto kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi. Našim cieľom je Vaša dlhodobá spokojnosť a nie okamžitý zisk. 

7. Kedže máme niekoľkoročné skúsenosti na trhu vieme Vám poskytnúť informácie, ktoré Vám chýbajú. Stačí len zavolať :)

 

Poradenstvo

1. Ponúkaný tovar poznáme ako nikto iný

Kedže všetky predávané produkty poznáme a každý jeden produkt prešiel cez naše ruky, dovolíme tvrdiť, že väčšieho špecialistu na ponúkané produkty na našom trhhu nenájdete. Pri výbere produktov sa nepozeráme iba na krásu produktu, ale hlavne na jeho funkčnosť a bezpečnosť vášho maznáka. V našom eshope nenájdete krmivo, hračky a iné príslušenstvo, o ktorom nie sme na 100% presvedčení, že nie je najlepšie. 

Každého dodávateľa osobne poznáme a vieme, že prostredníctvom dlhodobej spolupráce prinášame iba tie najlepšie produkty pre Vašich operencov.

Preto Vám vieme poskytnúť akúkoľvek informáciu ohľadom každého produkty na našom webe,

2. Poradenstvo ohľadom chovu a výživy papagájov

Kedže my sami sme chovatelia papagájov a zásobujeme veľkú časť chovateľov, vieme Vám pomôcť aj ohľadom kúpy (odporučiť správneho chovateľa), chovu, výživy, výchovy  a poskytnuttí iných potrebnýchh informácii, v ktorých si neviete rady.