Brúsne bidlo pre malé papagáje a vtáky Stone Perch S 13cm

Kód: 5922
Neohodnotené
Značka: ParrotClub
€12,90 / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Brúsne bidlo pre malé papagáje. Dĺžka: 13cm

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Brúsne cementové bidlo pre malé papagáje s dĺžkou 13cm, ktoré je možné upevniť na mrežu klietky, slúži na starostlivosť o pazúriky a nôžky Vášho operenca. 

Čistenie je veľmi jednoduché: Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Pretože tieto bidlá nemajú žiadne hrubé póry, nedochádza k zafarbeniu od ovocia atď. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Tip: Aby sa pazúriky obrusovali čo najefektívnejšie, doporučujeme ich umiestniť k miskám alebo na miesta, kde sa váš papagáj zdržiava čo najčastejšie. Tým sa zabezpečí pravidelné obrusovanie pazúrikov.

Ako vyberiete správnu hrúbku bidla? Správna hrúbka pre papagáje je taká, aby keď papagáj sedí na bidle, nedošlo k spojeniu pazúrikov na nohách z obidvoch strán. Všeobecne platí, že je lepšie vybrať hrubšie bidlo ako tenšie (napríklad radšej objednajte pre svojho žaka bidlo, ktoré je určené pre aru - nikdy nie naopak)

Ako sa toto bidlo pre papagáje inštaluje? Úplne jednoducho. Bidlo má na konci krídlovú maticu a dve podložky. Odkrúťte maticu a zložte jednu podložku. Priložte bidlo z jednej strany mreže klietky, z druhej strany založte druhú podložku a krídlovú maticu zatiahnite na doraz. Bidlo tým bude stabilné.

Rozmer: 13cm

Vhodné pre malé papagáje (andulky, korely....)

Farba bidla dodávaná podľa aktuálnej dostupnosti

Dodatočné parametre

Kategória: Bidlá pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 2.2 kg
Dĺžka: 13 cm
Príslušenstvo: áno
Veľkosť: S

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: