Dvojklietka pre veľké papagáje a vtáky Montana Cages Palace Antik

Kód: K35030
Neohodnotené
€1 190 / ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
4.3.2024
Dvojklietka pre stredné a veľké papagáje, farba: Antik (tmavá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Dvojklietka pre stredné a veľké papagáje Palace vo farbe Antik (tmavá farba). Model Palace, od prestížneho výrobcu klietok Montana cages, sa podobá modelom Los Angeles a Chicago, ktoré majú preďeľovaciu mrežu, ktorá predelí klietku na dve samostatne fungujúce klietky. Obsahuje padacie dvierkanerezové miskybidlá, lapače nečistôt a dvierka na pripevnenie búdky na hniezdenie. Stabilné nohy na kolieskach zaručujú ľahkú manipuláciu. 

Balenie obsahuje:

  • padacie dvierka
  • nerezové misky
  • bidlá
  • lapače nečistôt
  • dvierka na pripevnenie búdky na hniezdenie.
  • praktické padacie dvierka, preďeľovacia mriežka

Predeľovacia mreža rozdelí klietku na dve samostatné klietky, ak si to situácia bude vyžadovať. Alebo predeľovaciu mrežu vyberiete a vaši operený priatelia budú mať kráľovstvo, v ktorom bude radosť žiť.  AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov. Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Technické parametre: Rozmer (Š x H x V): 

  • 163 x 81 x 185 cm bez lapača
  • 183 x 101 x 185 cm s lapačom

Vnútorná výška 145 cm Rozostup mreží 25 mm Hrúbka drôtu 5 mm Hmotnosť 131 kg

Farba: Antik (tmavá farba). Vhodné pre: všetky stredné a veľké papagáje Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné! Na základe technického vylepšenia alebo variant zmeny vyhradené!

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 135 kg
Farba: antracitová
Klietka: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: