Granule pre andulky a malé papagáje Versele-Laga Nutribird B18 3kg

Kód: 422103
Neohodnotené
€23,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Granule pre andulky a malé papagáje v chovnej sezóne. Balenie: 3kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Versele-Laga Nutribird B18 3kg

Granulované krmivo pre andulky a malé papagáje Nutribird B18 na kŕmenie v chovnej sezóne. Tieto granule sú určené pre andulky a malé papagáje napr. agapornisy, korely, neofémy...

Pelety s vedecky schváleným zložením, založené na vybraných druhoch zrna, čerstvom ovocí a prosa (až 50%). Granule majú vyššie nutričné hodnoty, preto je ich vhodné podávať v období chovnej sezóny alebo keď je vták v záťaži. Obsahujú zložku Florastimul, ktorá podporuje črevnú flóru a chráni proti črevným ochoreniam. Pokiaľ vták nie je zvyknutý na tento druh kŕmenia, musí byť prechod na kŕmenie granulami postupný.

Vedeli ste? Ak kŕmite granulami, váš papagáj dostáva v tomto spôsobe krmenia všetky potrebné živiny. V Holansku, Belgicku a USA popredný chovatelia kŕmia svojich operených priateľov iba granulami a tí sú v ideálnej kondícii počas celého roka (majú dobrý trus, krásne lesklé perie a výbornú kondíciu). Granule obsahujú ovocie, zrniny a vitamíny v presnom množstve ako papagáje potrebujú.

Čo robiť ak môj papagáj neprijíma granule? Ak Váš papagáj preferuje zrninovú smes alebo čerstvé ovocie, začnite pridávať niekoľko granulí do každej kŕmnej dávky a toto množstvo postupne zvyšujte. Docielite to, že Váš papagáj začne spoznávať vônu, tvar a farbu a granule a postupom času ich ochutná.

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku granulí do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste, tým zabezpečíte čestvosť.

Zloženie krmiva Nutribird B18:cereálie, zrniny, ovocie, zeleninové bielkovinové extrakty, cukor, minerály, L-lyzín, metionín, extrakt z yuccy, F-oligosacharidy, vitamíny Nutričné hodnoty: bielkoviny 18%, tuky 8%, popol 4,5%, vláknina 3,5%, vápnik 0,9%, fosfor 0,6%, metionín 0,43%, sodík 0,2%, horčík 0,17%, vitamín A 15.000 IU/kg, vitamín D3 1.500 IU/kg, vitamín E 50mg/kg, vitamín K 1,5mg/kg, vitamín B1 2mg/kg, vitamín B2 10mg/kg, vitamín B3 15,5mg/kg, vitamín B6 4mg/kg, vitamín B12 20mg/kg, vitamín C 30mgkg, vitamín PP 40mg/kg, kyselina listová 0,5mg/kg, biotín 220mg/kg, cholín 700mg/kg, lysín 0,93%, treonín 0,73%, tryptofán 0,18%, železo 30mg/kg, meď 14mg/kg, mangán 85mg/kg, zinok 100mg/kg

Balenie: 3kg

Výrobca: Versele-Laga (Belgicko)

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivo pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 3.2 kg
Balenie: 3 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: