Kávovníkové bidlo pre papagáje a vtáky s hračkou M

Kód: H71052
Neohodnotené
€29,90 / ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kávovníkové bidlo s hračkou pre stredné papagáje veľkosti Medium.

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Kávovníkové bidlo s hračkou pre stredné papagáje veľkosti Medium. Kávovníkové bidlo s hračkou pre malé a stredné papagáje.

Každé bidlo je jedinečný kúsok prírody! Tieto preliezky z ostrova Java premenia vašu klietku na kúsok prírody. Môžete ich uchytiť na jednej strane a ponúkajú svojim tvarom veľa možností lezenia a sedenia pre všetky papagáje. Extrémne tvrdé kávovníkové drevo bolo starostlivo osušené, aby za zvýšila jeho tvrdosť.

Toto bidlo vďaka svojej tvrdosti ma veľmi dlhú trvácnosť, preto sa môžete spoľahnúť je vám vydrží niekoľko mesiacov až rokov.

Ako vyberiete správnu hrúbku bidla? Správna hrúbka pre papagáje je taká, aby keď papagáj sedí na bidle, nedošlo k spojeniu pazúrikov na nohách z obidvoch strán. Všeobecne platí, že je lepšie vybrať hrubšie bidlo ako tenšie.

Čistenie je veľmi jednoduché: Bidlá je možné vyčistiť od nečistôt mäkkou kefou a trochou horúcej vody. Rýchle schnutie tak umožňuje rýchle opätovné použitie.

Ako sa toto bidlo pre papagáje inštaluje? Úplne jednoducho. Bidlo má na konci krídlovú maticu a dve podložky. Odkrúťte maticu a zložte jednu podložku. Priložte bidlo z jednej strany mreže klietky, z druhej strany založte druhú podložku a krídlovú maticu zatiahnite na doraz. Bidlo tým bude stabilné.

Keďže bidlá sú vyrábané zo samorastov, tvar môže byť rôzny. Veľkosť: M

Váha: cca 1kg

Vhodné pre stredné papagáje (amazoňan, žako, eklektus...)

Dodatočné parametre

Kategória: Bidlá pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 1 kg
Príslušenstvo: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: