Klietka pre malé papagáje a vtáky Montana Cages Finca II Dome Antik

Kód: K33015A
Neohodnotené
€490 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Klietka pre stredné papagáje s oblou kopulou vo vrchnej časti klietky, farba: Antik (tmavá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Klietka pre stredné papagájeFinca II Dome vo farbe Antik (tmavá farba.) Nový model Finca II Dome obsahuje padacie dvierka, rošt, misky z nerezovej ocele, lapače, ktoré zabraňujú vypadnutiu nespotrebovaného jedla. Obsahuje tiež odnímateľným, stabilný stojan na kolieskach, pre ľahkú manipuláciu s klietkou. (bez dekorácie) AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov.

Balenie obsahuje:

  • nerezové misky
  • rošt
  • drevené hoblované bidlá
  • lapače nečistôt.

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Technické parametre Rozmer (Š x H x V):

  • 63 x 56 x 165 cm bez lapača
  • 77 x 71 x 165 s lapačom

Vnútorná výška: 84 cm

Rozostup mreží: 18 mm

Hrúbka drôtu: 3,5 mm

Hmotnosť: 35 kg

Farba: Antik (tmavá farba) Vhodné pre: všetky stredné a veľké papagáje. Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné! Na základe technického vylepšenia alebo variant zmeny vyhradené!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 45 kg
Farba: antracitová
Klietka: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: