Klietka pre malé vtáky a papagáje Montana Cages Madeira I Antik

Kód: K35060
Neohodnotené
€299,90 / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.9.2023
Klietka pre malé a stredné papagáje a drobné exoty,farba: Antik (tmavá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Klietka pre malé a stredné papagáje a drobné exoty vo farbe Antik (tmavá farba)

Klietka od prestížneho výrobcu klietok Montana Cages má šesť dvierok, ktoré sú vhodné pre pripojenie búdok na hniezdenie či kúpeľničky. Veľkou výhodou sú padacie dvierka a otvárateľná strecha. Misky z nerezovej ocele a bidlá sú súčasťou. (bez dekorácie)

AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov.

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Technické parametre Rozmer (Š x H x V) : 69 x 45 x 141 cm Vnútorná výška 70 cm Rozostup mreží 10 mm Hrúbka drôtu 2 mm Hmotnosť 25 kg

 

Farba: Antik (tmavá farba)

Vhodné pre: všetky malé papagáje a drobné exoty, napriklad kanáre, rozely, andulky, korely, stredné austrálske a juhoamerické papagáje, agapornisy, hrdličky a všetky ostatné druhy malých papagájov. Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné! Na základe technického vylepšenia alebo variant zmeny vyhradené!

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 25 kg
Farba: antracitová
Klietka: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: