Klietka pre papagáje rohová Montana Cages Denver Antik

Kód: K39400
Neohodnotené
€799,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Rohová klietka pre veľké papagáje a väčšie druhy stredných papagájov., farba: Antik (tmavá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Montana Cages Denver pre stredné a veľké papagáje vo farbe Antik (tmavá farba).

Klietka pre papagáje - žako, amazoňan, ara, alexander velký ... Denver priestranná, rohová klietka zabezpečí vášmu papagájovi ideálny domov. Keďže je umiestnená v rohu, ušetrí vám veľa priestoru a papagáj sa v nej cíti bezpečne, pretože je chránený z dvoch strán stenou. Klietka obsahuje štyri dvierka na nerezové misky, bidlá, rošty, lapače nečistôt a veľkou výhodou sú padacie dvierka. Ako všetky klietky od výrobcu MONTANA aj Denver má dvojpolohový zatvárací zámok, ktorý neotvorí žiadny šikovný zobáčik.

AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov.

Balenie obsahuje:

  • nerezové misky
  • rošt
  • drevené hoblované bidlá
  • lapače nečistôt

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Rozmery (šxhxv):

  • 101 x 101 x 182 cm (bez lapača)
  • 120 x 120 x 182 cm (s lapačom)

Vnútorná výška: 169 cm Rozteč mreže: 25 mm Hrúbka drôtu: 3 mm Hmotnosť: 85 kg

Farba: Antik (tmavá farba) Vhodné pre všetky stredné a veľké papagáje (žako, amazoňan, ara, alexander velký ...) Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné!

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 88 kg
Farba: antracitová
Klietka: áno
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: