Klietka pre stredné a veľké papagáje a vtáky Montana Cages Hacienda Dome Antik

Kód: K33025
8 hodnotení
€698 / ks
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Klietka pre veľké papagáje a väčšie druhy stredných papagájov, farba: Antik (tmavá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Klietka pre papagáje Montana cages Hacienda Dome vo farbe Antik (tmavá farba)

Táto klietka je určená všetkým veľkým papagájom. Dvojpolohovateľný zámok sa nepodarí otvoriť žiadnemu zobáku a ani zhodiť z držiaka špeciálne upravené nerezové misky. Lapače nečistôt zachytia nespotrebované krmivo, a tým pomáhajú udržiavať väčší poriadok okolo klietky. Klietka taktiež obsahuje bidlá, rošt, vaničku štyri nerezové miskypadacie dvierka a jedny voliteľné dvierka na pripevnenie búdky na hniezdenie alebo kúpeľničky. Castell Dome má stabilné nohy na kolieskach, pre jednoduchú manipuláciu. (bez dekorácie) AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov.

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Technické parametre: Rozmer (Š x H x V)

  • 91 x 71 x 165 cm bez lapača
  • 116 x 96 x 165 s lapačom

Vnútorná výška 148cm Rozostup mreží 25 mm Hrúbka drôtu 5 mm Hmotnosť 66 kg

Farba: Antik (tmavá farba) Vhodné pre: všetky stredné a veľké papagáje. Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné! Na základe technického vylepšenia alebo variant zmeny vyhradené!

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 69 kg
Farba: antracitová
Klietka: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: