Klietka pre papagáje a vtáky Montana Cages Hacienda Play Platinum

Kód: K33022
Neohodnotené
€698 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Klietka pre veľké papagáje a väčšie druhy stredných papagájov Hacienda Play s ihriskom, farba:Platinum (svetlá farba)

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Klietka pre stredné a veľké papagáje Hacienda Play s ihriskom od Montana cages s rozmermi  91 x 71 x 181 cm cm vo fabre Platinum (svetlá farba.)

Montana Cages - najnovšia generácia najpredávanejšieho modelu z radu „Classic Line“. Nový zámok dverí, ako aj nový systém zamykania dvierok krmítok a super robustné kovové kolieska dodávajú tejto klietke nový rozmer. Vrch klietky s ihriskom má teraz dve poschodia, a tým ponúka našim operencom ešte viac možností na hranie.

Novú Hacienda Play dodávame sihriskom vrátane bidiel, štyroch vonkajšiích otvárateľných dvierok s miskami z nehrdzavejúcej ocele, piate dvierka slúžia na umiestnenie búdky alebo kúpelničky. Súčasťou balenia sú lapače nečistôt, aby sa zabránilo vypadnutiu krmiva. Hacienda Play s ihriskom má odnímateľnú vaničkuv hornej časti klietky. Balenie obsahuje: 

  • 4 nerezové misky
  • Drevené didlá (hoblované, odporúčame vymeniť za prírodné bidlá)
  • Vonkajšie ihrisko na klietke s miskami z nehrdzavejúcej ocele
  • odnímateľné lapače nečistôt

AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov.

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním spodných roštov vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o klietku bude voliéra pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nová.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

Tip: Na základe našich skúseností sa nám grit osvedčil ako podstielka vo vaničke klietok pre papagáje, pretože grit veľmi dobre absorbuje vlhkosť. Denné čistenie je veľmi jednoduché pomocou napr. lopatky na čistenie mačacích toaliet. Klietka sa dá čistiť denne v priebehu niekoľkých minút. Zároveň grit velmi dobre obalí trus a popadané ovocie a potravu. Tým sa znižuje riziko šírenia plesní a baktérii.

Rozmer (ŠxHxH):

  • približne 91 x 71 x 181 cm (bez lapača)
  • približne 116 x 95 x 181 cm (s lapačom)

Vnútorná výška voliéry: 123 cm Rozteč drôtov: 25 mm Hrúbka drôtu: 5 mm Hmotnosť: 67 kg Farba: Platinum (svetlá farba)   Vhodný pre stredné a väčšie papagáje (žako, amazoňan, eklektus....)   Poznámka: Táto klietka nie je vhodná pre malé druhy vtákov, ako sú kanáriky, andulky,korely...  Vyššie uvedené hodnoty sú iba orientačné hodnoty!

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky, stojany a doplnky pre papagáje
Hmotnosť: 70 kg
Klietka: áno
Položka bola vypredaná…
Nevypĺňajte toto pole:
M Avatar autora Hacienda Play 21.5.2024 21:30
Mám ešte predchádzajúcu generáciu, cca 10 rokov a je ako nová. Za mňa a môjho žakúcha je Montana topka a Hacienda s ihriskom najviac 👍👍👍
Odpovedať