Krmivo pre stredné papagáje a vtáky Manitoba Big Parakeets Energy 2kg

Kód: 26039/2
Neohodnotené
€10,30 / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Prémiová zmes obsahujúca vitamínové granule pre stredné papagáje s vyššími energetickými nárokmi. Balenie 2kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Manitoba Big Parakeet Energy - prémiová zmes pre stredné papagáje (korela, rozela, agapornis....) s vyššou energetickou hodnotou v 2kg balení. Táto zmes je tiež ideálna v chladnom a zimnom období pre papagáje chované vo vonkajších voliérach.

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)  

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku zmesi do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Zloženie: kardi, paddy ryža, pohánka, slnečnica pásikavá IREGI, slnečnica biela Egypt, ovos lúpaný, pšenica, granuly NectarManitoba 2 mm, lesknica, lupienky hrášku, proso francúzske biele, hrozienka, ovos, semenec, drvené lastúry, popkorn, sušená mrkva, sušené šípky, tekvica. Výrobca: Manitoba (Taliansko)

Balenie: 2kg

Dodatočné parametre

Kategória: Zrniny pre všetky druhy papagájov a vtákov
Hmotnosť: 2.14 kg
Balenie: 2 kg
Hmotnosť balenia: 2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: