Krmivo pre veľké papagáje Versele-Laga Parrots Premium 15kg

Kód: 421915
Neohodnotené
€44,90 / ks
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Univerzálna prémiová zmes pre všetky veľké papagáje bez orechov. Balenie 15kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Prestige Parrots Premium v 15kg balení

Prestige Parrots Premium je prémiuvá zmes semien s extra zložkami potrebnými pre zachovanie kondície papagájov. Zmes pozostáva zo starostlivo vybraných semien a je obohatená o extra prídavok vitamínov, aminokyselín a minerálnych látok spracovaných v extrudovaných peletách VAM. Naviac chutné pelety VAM (Vitamíny-Aminokyseliny-Minerály) obsahujú zložku Florastimul, ktorá garantuje optimálnu funkciu tráviaceho traktu a skvelú kondíciu. Čistené lastúry ustríc garantujú správne fungovanie svalnatého žalúdka a tiež správny pomer vápnika/fosforu. Spoločnosť Versele Laga podporuje nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá má za cieľ ochrániť ohrozené druhy vtákov a ich životné prostredie. Kúpou produktu podporíte nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá pomáha prírode.

The Parrots Premium mixture je naviac obohatená o vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovú, biotín a cholín. Minerálne látky: sodík, horčík a draslík.

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

ZLOŽENIE: pásikavá slnečnica 17%, slnečnicové semená 14%, nelúpaná ryža 10%, ovos 9%, pohánka 9%, granule maxi VAM 8%, biela slnečnica 6,5%, lesknica 5%, dari 3%, žlté proso 3 %, zelený hrášok 2%, lúpaný ovos 2%, ustrice 2%, červené proso 2%, kukurica plata 2%, tekvicové jadrá 2%, popcorn 1%, šípky 1%, puffovaná kukurica 1%, paprika 0,5% Analytické zložky: Bielkoviny 14%, Tuky 14,6%, Vláknina 16%, Popol 5,5%, Vápnik 0,93%, Fosfor 0,36%, Vitamín A 8.000 IU/kg, Vitamín D3 1.600 IU/kg, Vitamín E 19mg/kg The Parrots Premium mixture je naviac obohatená o vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovú, biotín a cholín. Minerálne látky: sodík, horčík a draslík.

Výrobca: Versele-Laga (Belgicko)

Balenie: 15kg

Dodatočné parametre

Kategória: Zrniny pre všetky druhy papagájov a vtákov
Hmotnosť: 15 kg
Balenie: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: