Milky Way 36 x 18 cm: kovová hračka do klietky pre papagáje s minerálnymi kameňmi na okusovanie

Kód: 7744
Novinka
Neohodnotené
Značka: ParrotClub
€13,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Rozmanitá kovová hračka s minerálnymi kameňmi v hviezdnom dizajne. Veľkosť: 36 x 18 cm

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Pripravte Vášho opereného kamaráta na vzrušujúcu cestu do vesmíru z pohodlia jeho klietky s touto nápaditou hračkou Milky Way pre papagáje! Táto kovová hračka je navrhnutá tak, aby priniesla farebnú a rozmanitú zábavu do života papagája. Je ideálna pre stredné papagáje, ktoré milujú skúšať nové textúry a materiály.

Dizajn s malými hviezdičkami - minerálne kamene, poskytuje dokonalé okusovacie miesta pre zvedavé zobáky, ktoré nielenže Vášho papagája zabavia, ale aj sa postarajú o zdravie jeho zobáku. Pri každom pohybe vyprodukuje príjemné cínkajúce zvuky, ktoré zaujmú a zabavia papagája na dlhý čas.

Hračka je použiteľná do akéjkoľvek klietky pre papagáje. Ľahko sa pripevňuje do klietky pomocou skoby.

Milky Way nie je len hračka, je to brána k nekonečnej zábave a objavovaniu. Vaši operení kozmonauti si zamilujú preskúmavanie a interakciu s touto hračkou, čo im zabezpečí fyzickú aj mentálnu stimuláciu. Uistite sa, že vaše pernaté hviezdy majú to najlepšie z vesmírnej zábavy s našou hračkou Milky Way!

Tip: Hračku umiestnite cca 10-20 cm od bidla (v závislosti od veľkosti papagája), aby ste mu umožnili bezproblémový prístup z bidla na hračku (umiestnite ju tak, aby musel pri hraní vynaložiť námahu). Tým zabezpečíte posilňovanie svalstva nôh a zaroveň sa bude pozitívne budovať koordinácia

Našou prioritou je spokojný a radostný život vašich operených priateľov, preto garantujeme, že všetky hračky na našom eshope sú vyrobené zo zdraviu nezávadných materiálov.

Upozornenie: Pravidelne produkt kontrolujte, či nie je poškodený a nahraďte ho, ak objavíte závažnejšie poškodenie - inak nedá vylúčiť zranenie zvieraťa.

Materiál: kov, bavlna, minerálne kamene

Veľkosť: 36 x 18 cm

Vhodná pre stredne veľké papagáje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: