Orieškové krmivo pre papagáje Versele-Laga Exotic Nuts 15kg

Kód: 421804
Neohodnotené
€69,90 / ks
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Orechové krmivo pre veľké papagáje krmivo obohatené o vitamíny a orechy. Balenie 15kg.

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Versele-Laga Exotic Nuts Mix v 15kg balení.

Toto krmivo je pamlsok, ktorý si vaše papagáje obľúbia. Potrebujú svoj prídel celých orechov (mandlí vlašských a pekanových orechov) a bude im chutiť bohatá zmes obilnín a semien. Podávajte Exotic Nuts Mix ako krmivo, ako pamlsok alebo s inou zmesou semien pre spokojnosť a zdravie vašich papagájov.

Špičkova zmes zŕn, semien a orechov:

  • Skutočná pochúťka pre papagáje
  • Ideálny snack orechov pre papagáje: zrná a semená s lahodnými orechmi
  • 20% chutných orechov (v balení), mandlí, vlašských orechov a pekanových orechov
  • Vyrobené po konzultácii s vedeckým tímom Loro Parque (Tenerife)

Spoločnosť Versele Laga podporuje nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá má za cieľ ochrániť ohrozené druhy vtákov a ich životné prostredie. Kúpou produktu podporíte nadáciu Loro Parque Fundación, ktorá pomáha prírode.

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie krmiva do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie bez prístupu vzduchu) a skladovať na suchom a chladnom mieste. Tým zabezpečíte stálu čerstvosť krmiva a zabránite tým prípadnej kontaminácii krmiva so škodcami.

Zloženie: Semená, zrná, orechy (min. 20% zmes arašidov, lieskových orechov, pekanovýho orechov, vlašských orechov, mandlí, cédrových orechov), ovocie, zelenina

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)

Analytické zložky: Bielkoviny 13%, Tuky 20%, Vláknina 14%, Popol 3%, Vápnik 0,1%, Fosfor 0,3%

Balenie: 15kg

Výrobca: Versele-Laga (Belgicko)

Dodatočné parametre

Kategória: Zrniny pre všetky druhy papagájov a vtákov
Hmotnosť: 15 kg
Balenie: 15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: