Stojan pre papagáje Montana Cages Starlite Antik

Kód: K35015
Neohodnotené
€299,90 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Stojan pre všetky druhy stredných a väčších papagájov New Starlite. Farba antik (tmavá farba).

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Stojan pre papagáje New Starlite Antik (tmavá farba )- kruhový model stojana z rady  Stand-Line

Krásny stojan od Montana cages. Veľký nerezový kruh s vaničkou v spodnej časti je ľahko čistiteľný a tiež - vďaka svojmu dizajnu - tvorí dominantu tohto stojanu. Na dva úchyty môžete zavesiť rôzne krásne hračky. Balenie obsahuje bidlá, dve nerezové misky a ľahko umývateľnú vaničku Stojan New Starlite je ošetrený jedinečnou povrchovou úpravou známou ako Montana Avilon. AVILON® Powder Coating je spôsob práškového lakovania klietky, ktorý je absolútne netoxický a zároveň dokáže dlhšie bez poškodenia odolávať zobákom a pazúrom vašich operených miláčikov. Tip od nás: Vymeňte drevené bidlá za prírodné bidlá a tak ešte viac zvýšite aktraktivitu tohto stojana.

Čistenie voliéry Bežná dezinfekcia Vďaka pevnej dlhotrvajúcej farbe doporučujeme čistenie 1x denne jemným postriekaním konštrukcie vodou z rozprašovača. Nechajte vodu posobiť 5 min a iba zotrite papierovou alebo bavlnenou handričkou. Hrubšie znečistenie môžete odstrániť kefkou (s mäkkými štetinami) a horúcou vodou. Pri takejto starostlivosti o stojan bude pre vaše papagáje aj po nikoľkých rokoch ako nový.

Dôkladnú dezinfekciu doporučujeme 1x za 4-6 týždnov pomocou dezinfekcie F10 (môžete si zvoliť SC - bez saponátu alebo SCXD - so saponátom) jednoduchou aplikáciou z rozprašovača a nechajte pôšobiť. Tým zabezpečíte vašim opereným priateľom prevenciu pred baktériami a vírusmi.

 

Technická špecifikácia Rozmer (Š x H x V) 72 x 72 x 193 cm bez lapača Farba: Antik - tmavá farba Hmotnosť: 17 kg Vhodné pre: všetky stredné a veľké papagáje Vyššie uvedené hodnoty sú orientačné! Na základe technického vylepšenia alebo variant zmeny vyhradené!

Dodatočné parametre

Kategória: Stojany
Hmotnosť: 19 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: