Vaječná zmes pre európske vtáctvo Manitoba Golden Spinus 5kg

Kód: 4245MA
Neohodnotené
€27,90 / ks
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Vaječná zmes DOLCE FORNO pre európske vtáctvo. Balenie: 5kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Manitoba DOLCE FORNO GOLDEN SPINUS v 5kg balení.

Suché paté určené pre európske vtáctvo pinky. Ich strava pozostáva nielen z obilnín, ale aj zo zŕn, hmyzu, ktorý má vysoký obsah proteínov.

Extra mäkké pateé so špecifickou veľkosťou zŕn pre európske vtáctvo (stehlíky....). Vysoký obsah bielkovín, vysoká biologická hodnota bielkovín použitých v spojení s trvalým obsahom lipidov, zaisťujú optimálny príjem esenciálnych aminokyselín a energie vo všetkých rastových fázach, ale najmä v štádiách rozmnožovania a reprodukcie.

Toto vaječné krmivo sa vyznačuje vysokou kvalitou, preto ho používa veľké množstvo špičkových chovateľov. Toto vaječné kmivo je na rovnakej kvalitatívnej úrovni ako vaječné krmivá od značiek ORLUX alebo WITTEMOLEN.

Tip: Vaječnú zmnes je vhodné navlhčiť naklíčenými semenami, niekoľkými kvapkami vody, nastrúhaným ovocím a / alebo zeleninou.

Podávanie: Počas obdobia odchovu podávajte denne deň podľa potreby trikrát týždenne. Krmivo podávajte vždy čerstvé. Zloženie: Chlieb,Vajcia a výrobky na báze vajec, Výťažky rastlinných proteínov, Zrná, Cukry (med 1%), minerály, Tuky a oleje, Semená, Ovocie, Hmyz (1,5%)

Balenie: 5kg

Výrobca: MANITOBA (Taliansko)  

Dodatočné parametre

Kategória: Vaječné a ovocné zmesi pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 5 kg
Balenie: 5 kg
Hmotnosť balenia: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: