Vaječná zmes pre vtáky Wittemolen NEXT GENERATION 5kg

Kód: 30044
Neohodnotené
€60,20 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Vaječná zmes pre všetky zrnožravé vtáky s vylepšenou receptúrou. Balenie 5kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Wittemolen NEXT GENERATION v 5kg balení.

"Next Generation" od Witte Molen je doplnkovým krmivom pre všetky vtáky kŕmené semenami. Je to vylepšená receeptúra obsňahujúca proteín, vitamíny, minerály a všetky esenciálne aminokyseliny a mastné kyseliny v správnom zložení. 

- doplnkové krmivo pre všetky vtáky vo forme vaječnej zmesi - určené pre zrnožravé vtáky - zlepšená receptúra, žiadne umelé farbivá, konzervačné látky

Skladá sa z ľahko stráviteľných vajec a pekárenských výrobkov, ako aj rôznych semien. Toto zloženie je bez umelých farbív a konzervačných látok a bol doplnený o prírodné pivovarské kvasnice.

Zloženie: Pekárske výrobky, oleje a tuky, cukry, zrná (ovos), semená (semená niger, perilla), minerály, rastlinné proteínové extrakty, droždie, vajce a výrobky z vajec

Podávanie: Vaječné krmivo sa môže vtákom (s mierou) podávať počas celého roka, ale môže sa kŕmiť každý deň počas obdobia hniezdenia a odchovou (25% potravy). Dbajte na to, aby vtáky nestrávili príliš veľa tuku počas obdobia odpočinku.

Tip: V období odchovu potrebujú papagáje zvýšený príjem vitamínov, a na to je  podavanie vitamínov cez vaječnú zmes ideálne. Do vaječnej zmesy môžete zamiešať akýkoľvek vitamín alebo ju dochutiť oblúbeným ovocím alebo zeleninou, aby ste zvýšili príjem u vašich operených priateľov.

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Vhodné pre všetky papagáje

Balenie: 5kg.

Výrobca: Wittemolen (Holandsko)

Dodatočné parametre

Kategória: Vaječné a ovocné zmesi pre papagáje a vtáky
Hmotnosť: 5.717 kg
Balenie: 5 kg
Hmotnosť balenia: 5 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: