Prémiové krmivo pre andulky Manitoba Budgies Best Premium 1kg

Kód: 6120/1
Neohodnotené
€4,50 / ks
Vypredané
Položka bola vypredaná…
Kompletné prémiové krmivo pre andulky s vitamínovými granulami. Balenie: 1kg

Detailné informácie

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY
TOVAR ODOSIELAME V DEŇ OBJEDNÁVKY

Podrobný popis

Kompletné prémiové krmivo pre andulky s vitamínovými granulami. 

Podávajte denne čerstvé.

Vždy zabezpečte dostatok pitnej vody.

Vitamínové granule  NectarManitoba sú významným zdrojom dôležitých výživových látok v každom chovateľskom období.

Zloženie: Obilniny, vajcia a vaječné výrobky, extrakty rastlinných bielkovín, minerálne látky.

Prečo môj papagáj nejze niektoré zrniny z krmiva a ako správne kŕmiť? je to ako z ľudmi :) - papagáje väčšinou zjedia iba to čo im chutí, ak je toho v miske dostatok. Ak váš papagáj konzumuje a vyberá iba niektoré zrniny, v prvom kroku znížte kŕmnu dávku a pokúste sa ho donútiť zvyšnú dávku dojesť. 

Koľko misiek je potrebných na potravu pre papagáje?

  • Mláďatá - v prípade, že máte doma čerstvo odstavené mláďa, môžete použiť 3 misky (na ovocie, vodu a zrniny). U mláďat je velmi dôležité, aby v období po odstave, čo najviac jedli. Stále kontrolujte úbytok krmiva, aby ste mali prehľad čo mláďa zje.
  • Dospeláci - u starších papagájoch doporučujeme 2 misky (či už chováte papagája ako single alebo v páre) - jednu na vodu a jednu na krmivo. Nedoporučujeme podávať krmivo do viac ako jednej misky, pretože nebudete mať prehľad čo a v akom množstve váš operený kamarát zjedol.   

Ake je u nás v Raji doporučené kŕmenie?

  • ráno podávajte čerstvé ovocie, mrazom sušené ovocie alebo granule. Ráno po spánku je potrebné doplniť vitamíny a spravne živiny a ráno sú papagáje hladné, takže možu do organizmu prijať to čo je pre nich dôležité.
  • poobede im ponúknite zrninovú zmes "na dojedenie sa" - ak vám zostali granule alebo mrazom sušené ovocie, zvyšok zmiešajte so zrnom.
  • a samozrejme nezabudnite na čerstvú vodu :)

Skladovanie: Po otvorení balenia, doporučujeme presypanie zvyšku vaječnej zmesy do uzatvárateľnej nádoby (najlepšie sklenenej) a skladovať na suchom a chladnom mieste.

Analytické zložky: surová bielkovina 22,0%, surové tuky 7,5%, surová vláknina 2,2%, vlhkosť 10,0%, surový popol 4,8%, vápnik 0,9%, fosfor 0,4%. Nutričné ​​prísady (na 1 kg): vit. A 15 000 IU, vit.D3 1 900 IU, vit.E 150 mg, vit.K 8 mg, vit.B1 18 mg, vit.B2 25 mg, vit B3 (kyselina pantoténová ) 55 mg, vit.PP (Niacín) 150 mg, vit.B6 18 mg, vit.B12 0,1 mg, vit.H (Biotin) 0,8 mg, vit 100 mg, Cholín hydrochlorid 1000 mg, Folic 6 mg, železo E1 100 mg, zinok E6 25 mg, mangán E5 15 mg, meď E4 2,5 mg.

Balenie: 1kg

Výrobca: Manitoba (Taliansko)

Dodatočné parametre

Kategória: Zrniny pre malé papagáje
Hmotnosť: 0.856 kg
Balenie: 1kg
Hmotnosť balenia: 1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: